Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Bota shumėngjyrėshe e insekteve (Foto)

Rrallė na bie tė shikojmė me vėmendje ndonjė insekt, por nė fotografitė qė ka realizuar sė fundi njė fotograf, insektet duken tė magjishme me ngjyra tė llojllojshme.

14 Mars 2013 - 12:18

Fotografi Ireneusz Irass Ealdzik, 29 vjeç, na sjell botën e tyre shumëngjyrëshe. Këto foto padyshim se të bëjnë t’i duash ato.

Komentet

Nuk ka asnjë koment

 

Komento

Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!